• Dzień Edukacji Narodowej
     „Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości”. (Albert Einstein)
    25.11.2018 19:29 | więcej »
  • Kapelusz Pani Wiosny - konkurs rozstrzygnięty
    Jury przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach, okreslonych w regulaminie konkursu, nastepującym osobom:
    16.06.2017 22:46 | więcej »
  • Dzień Babci i Dziadka w grupie 4-latków
    Chociaż  mroźno za oknem, to w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony  7 lutego  w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka.

17.02.2017 12:41 | więcej »
  • Rodzice – dzieciom  ,,Królewna Śnieżka”
    Rodzice maluchów z grupy 3,4-latków w prezencie noworocznym  przygotowali dla dzieci wspaniałą niespodziankę – inscenizację teatralną pt. ,,Królewna Śnieżka”. Premiera spektaklu odbyła się 16 stycznia, podczas choinki szkolnej.
    09.02.2017 19:46 | więcej »
  • Mikołaj uratowany!
    6 grudnia na całym świecie obchodzone są Mikołajki, czyli święto ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry. Jest to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci.
    09.02.2017 18:22 | więcej »
  • Marchewka to nie tylko super zdrowe warzywo, które jest idealnym dodatkiem do sałatek i zup, ale również doskonale nadaje się jako składnik pysznego ciasta! Maluchy przekonały się o tym w bardzo pyszny sposób.
    02.01.2017 10:25 | więcej »
  • W dniu 29 listopada przedszkolaki z naszej grupy brały udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia.
    16.12.2016 10:54 | więcej »

• "Bóg odrzucił ten kamień jakby nic nie ważył
    I wstał tak lekko z grobu,
    że na twarzach straży
    Nie było widać lęku i zdumienia
    Może nie zobaczyli nawet,
    że się świat odmienia"

Ernest Bryll

• Wielkanocne śniadanie w klasie III

• 15 marca 2024r. nasi uczniowie: Jakub Sumiński oraz Adrianna Krojańska, wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Eliminacje te odbyły sie w Szkole Podstawowej w Wojciechowie pod patronatem Wójta Gminy Wojciechów, Pana Artura Markowskiego. Do rywalizacji stanęli uczniowie w dwóch grupach wiekowych: I grupa – uczniowie klas I - IV szkół podstawowych; II grupa– uczniowie klas V-VIII. Zwycięzcą w młodszej kategorii wiekowej został uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej w Wojciechowie- Jakub Sumiński.Natomiast uczennica klasy VI- Adrianna Krojańska, zająła w swojej kategorii wiekowej trzecie miejsce. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom. Jakubowi życzymy powodzenia w następnym etapie!