NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

NAJLEPSI ! ! !

Po podsumowaniu punktacji ze wszystkich zadań przewidzianych w mięszyklasowym projekcie

"Najlepsi z najlepszych"

mamy zaszczyt ogłosić, że zwycięzcami konkursu są trzy klasy exequo, które zdobyły tę samą imponującą liczbę

41 punktów!!! :

IV - Va - Vb

Serdecznie gratulujemy zwycięskim klasom i ich wychowawcom !!!

Po odbiór NAGRODY zapraszamy już z początkiem nowego roku szkolnego! Na "dobry początek: :)

SZKOLNY  MIĘDZYKLASOWY

„NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH”

Od początku tego roku kalendarzowego rozpoczynamy zmagania o tytuł najlepszej klasy w naszej szkole. Nagrodą dla zwycięskich klas będzie nocowanie w szkole z zadaniami typu „escape room”, zabawami integracyjnymi i sportowymi zmaganiami.

Celem projektu jest promowanie dobrego zachowania wśród uczniów oraz dbałości o wyniki w nauce i pracę na miarę własnych możliwości.

W każdym miesiącu klasy staną przed innym wyzwaniem związanym z zachowaniem lub nauką.

Zadania rozliczane będą na podstawie danych z dziennika elektronicznego i biblioteki.

W zmaganiach bierze udział dziesięć klas tj. klasy 4-8 SP.

Zadania skonstruowane są tak, by motywowały uczniów do pozytywnej rywalizacji i współpracy w zespołach klasowych.

Zadania na poszczególne miesiące:

MIESIĄC

ZADANIE

Negatywne uwagi? To nie dla nas!

Zadanie polega na tym, by zespół klasowy otrzymał łącznie jak najmniej negatywnych uwag.

Czytanie – przygoda i wyzwanie!

Zadanie polega na tym, by klasa wypożyczyła i przeczytała (?) jak największą liczbę książek.

Pokaż się z dobrej strony!

Zadanie, w którym liczy się udział uczniów w konkursach i uroczystościach/ apelach szkolnych i pozaszkolnych.

Kolekcjonerzy piątek.

Zadanie, w którym klasa musi zdobyć łącznie jak najwięcej cząstkowych ocen bardzo dobrych ze wszystkich przedmiotów.

Do szkoły? Codziennie!

Zadanie, w którym liczy się najwyższa frekwencja klasy na zajęciach lekcyjnych.

Podsumowanie projektu.

Przyznanie nagród.

Projekt realizowany jest przy współpracy

Samorządu Uczniowskiego, biblioteki szkolnej i wychowawców