W naszej szkole

• Dzień Edukacji Narodowej
     „Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości”. (Albert Einstein)
    25.11.2018 19:29 | więcej »
  • Kapelusz Pani Wiosny - konkurs rozstrzygnięty
    Jury przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach, okreslonych w regulaminie konkursu, nastepującym osobom:
    16.06.2017 22:46 | więcej »
  • Dzień Babci i Dziadka w grupie 4-latków
    Chociaż  mroźno za oknem, to w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony  7 lutego  w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka.

17.02.2017 12:41 | więcej »
  • Rodzice – dzieciom  ,,Królewna Śnieżka”
    Rodzice maluchów z grupy 3,4-latków w prezencie noworocznym  przygotowali dla dzieci wspaniałą niespodziankę – inscenizację teatralną pt. ,,Królewna Śnieżka”. Premiera spektaklu odbyła się 16 stycznia, podczas choinki szkolnej.
    09.02.2017 19:46 | więcej »
  • Mikołaj uratowany!
    6 grudnia na całym świecie obchodzone są Mikołajki, czyli święto ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry. Jest to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci.
    09.02.2017 18:22 | więcej »
  • Marchewka to nie tylko super zdrowe warzywo, które jest idealnym dodatkiem do sałatek i zup, ale również doskonale nadaje się jako składnik pysznego ciasta! Maluchy przekonały się o tym w bardzo pyszny sposób.
    02.01.2017 10:25 | więcej »
  • W dniu 29 listopada przedszkolaki z naszej grupy brały udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia.
    16.12.2016 10:54 | więcej »

Aktualności

• Muzyka towarzyszy nam praktycznie przez cały dzień. Każdy przedmiot wydaje dźwięk. W tym tygodniu przedszkolaki mogły zapoznać się z kilkoma instrumentami. Poznały instrumenty dęte tj. saksofon, alt i trąbka, oraz strunowe: gitarę i ukulele.Poznawały ich dźwięk, wygląd i mechanizm działania. Może muzyka zagości w ich sercach i niektórzy z nich będą przyszłymi muzykami lub orkiestrantami...? :)

• Zapraszamy uczniów do udziału w quizie z nagrodami.

Regulamin i szczególowe informacje Regulamin_konkursu_.pdf
    Quiz (test wyboru) umieszczony na Formularzach Google pod adresem: https://forms.gle/nLGL45iJAsbU2Asq5. Odpowiedzi na pytania należy przesłać poprzez formularz google do 16 listopada 2020 r.

• ,Musicie od siebie

wymagać

Nawet gdyby inni

Od Was nie wymagali”

XX Dzień Papieski – pod hasłem ,,Totus Tuus”

16 października minęły 42 lata od wyboru Karola Wojtyły na papieża. Z tej okazji w ramach zajęć świetlicowych przypomnieliśmy sobie życiorys Jana Pawła II oraz wyszukaliśmy ciekawostki związane z jego życiem. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały przygotowaną prezentację o naszym rodaku. Wykonana została również wystawa o papieżu Polaku. Cała szkoła włączyła się w jej przygotowanie, uczniowie tworzyli różnokolorowe piórka. Chciałabym również podziękować Pani Katarzynie Kalickiej oraz Pani Zofii Kotwickiej za pomoc.

Aktualności

• Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie