liczba odwiedzin: 12095177
  • Dzień Edukacji Narodowej
     „Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości”. (Albert Einstein)
    25.11.2018 19:29 | więcej »
  • Kapelusz Pani Wiosny - konkurs rozstrzygnięty
    Jury przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach, okreslonych w regulaminie konkursu, nastepującym osobom:
    16.06.2017 22:46 | więcej »
  • Dzień Babci i Dziadka w grupie 4-latków
    Chociaż  mroźno za oknem, to w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony  7 lutego  w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka.

17.02.2017 12:41 | więcej »
  • Rodzice – dzieciom  ,,Królewna Śnieżka”
    Rodzice maluchów z grupy 3,4-latków w prezencie noworocznym  przygotowali dla dzieci wspaniałą niespodziankę – inscenizację teatralną pt. ,,Królewna Śnieżka”. Premiera spektaklu odbyła się 16 stycznia, podczas choinki szkolnej.
    09.02.2017 19:46 | więcej »
  • Mikołaj uratowany!
    6 grudnia na całym świecie obchodzone są Mikołajki, czyli święto ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry. Jest to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci.
    09.02.2017 18:22 | więcej »
  • Marchewka to nie tylko super zdrowe warzywo, które jest idealnym dodatkiem do sałatek i zup, ale również doskonale nadaje się jako składnik pysznego ciasta! Maluchy przekonały się o tym w bardzo pyszny sposób.
    02.01.2017 10:25 | więcej »
  • W dniu 29 listopada przedszkolaki z naszej grupy brały udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia.
    16.12.2016 10:54 | więcej »

• Za nami już styczeń i luty w Nowym Roku- 2024!

Nie próżnujemy! Świetliczaki wykazują się swoją kreatywnością, energią ( czasami aż nadto😁) i chęcią zabawy w różnej postaci. Hucznie przywitaliśmy Nowy Rok, dzieci wykonały piękne upominki dla najkochańszych dziadków, karnawałowe maski, prezenciki od Walentego czy kalendarz z autorskimi pracami , który podarowały w prezencie Pani Dyrektor. Nie zabrakło zabaw z klockami, zabaw ruchowych, konstrukcyjnych budowli, eksperymentowania, zajęć w ramach "Labolatorium przyszłości" i wiele innych świetlicowych działań. Zapraszamy do obejrzenia świetlicowej fotorelacji😍

• Dzień Kobiet w klasach I-III

• Kim był Stanisław Marusarz? O tym, podczas obchodów Dnia Patrona mogli przypomnieć sobie nasi najmłodsi uczniowie. Dzieciaki świetnie poradziły sobie z przygotowanymi dla nich zagadkami i konkursami. Uczniowie klas I-III przygotowali plakaty dotyczące naszego patrona.Kim był Stanisław Marusarz? O tym, podczas obchodów Dnia Patrona mogli przypomnieć sobie nasi najmłodsi uczniowie. Dzieciaki świetnie poradziły sobie z przygotowanymi dla nich zagadkami i konkursami. Uczniowie klas I-III przygotowali plakaty dotyczące naszego patrona.