W naszej szkole

• Dzień Edukacji Narodowej
     „Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości”. (Albert Einstein)
    25.11.2018 19:29 | więcej »
  • Kapelusz Pani Wiosny - konkurs rozstrzygnięty
    Jury przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach, okreslonych w regulaminie konkursu, nastepującym osobom:
    16.06.2017 22:46 | więcej »
  • Dzień Babci i Dziadka w grupie 4-latków
    Chociaż  mroźno za oknem, to w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony  7 lutego  w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka.

17.02.2017 12:41 | więcej »
  • Rodzice – dzieciom  ,,Królewna Śnieżka”
    Rodzice maluchów z grupy 3,4-latków w prezencie noworocznym  przygotowali dla dzieci wspaniałą niespodziankę – inscenizację teatralną pt. ,,Królewna Śnieżka”. Premiera spektaklu odbyła się 16 stycznia, podczas choinki szkolnej.
    09.02.2017 19:46 | więcej »
  • Mikołaj uratowany!
    6 grudnia na całym świecie obchodzone są Mikołajki, czyli święto ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry. Jest to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci.
    09.02.2017 18:22 | więcej »
  • Marchewka to nie tylko super zdrowe warzywo, które jest idealnym dodatkiem do sałatek i zup, ale również doskonale nadaje się jako składnik pysznego ciasta! Maluchy przekonały się o tym w bardzo pyszny sposób.
    02.01.2017 10:25 | więcej »
  • W dniu 29 listopada przedszkolaki z naszej grupy brały udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia.
    16.12.2016 10:54 | więcej »

• Odwozy

Autobus szkolny ( pomarańczowy)

I tura

11.30 - 6-latki, kl. 1,2,3,4,5a, 5a

II tura

12.30 - kl. 6a,6b,7a,7b,8 i gimnazjum

Autobus P.Kozak (Maszki, Miłocin, Palikije) + bus ( Cyganówka, Gaj)

12.30 II tura

• Wigilia klas trzecich gimnazjum i klasy ósmej

Niedługo wszyscy zasiądziemy z rodzinami przy wigilijnym stole, a 14 grudnia najstarsi uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, nauczycielami, dyrekcją szkoły oraz panem wójtem oraz panem przewodniczącycm rady gminy Wojciechów przeżywali wspólną uroczystą wigilię w szkole.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

• Ubieranie choinki

14 grudnia 2018 roku uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja naszej szkoły uczestniczyli w ubieraniu choinki pod Urzędem Gminy w Wojciechowie. Pomysłodawcą akcji był Przewodniczący Rady Gminy pan Michał Sumiński, który wraz z Wójtem panem Arturem Markowskim, pracownikami Urzędu Gminy oraz Dyrektorami szkół z terenu Gminy Wojciechów wspierali naszą młodzież w dekorowaniu świątecznego drzewka.

Bombki i ozdoby świąteczne wieszane na choince przygotowali własnoręcznie uczniowie naszej szkoły. Każda klasa przyniosła 3 piękne świąteczne ozdoby, które zdobią drzewko przed budynkiem Urzędu Gminy.

• 12.12.2018

,,Ile waży Święty Mikołaj” - Obrazek 1

Nasza szkoła w listopadzie przystąpiła do konkursu charytatywnego dla dzieci i młodzieży pt.” Ile waży św. Mikołaj”. Konkurs polegał na zebraniu bilonu o jak największej wadze w przeliczeniu na jednego ucznia. Nasza szkoła zebrała 78,50zł. Organizatorem zbiórki była Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina. Zebrane monety posłużyły do zważenia św. Mikołaja w czasie ORSZAKU ŚW. MIKOŁAJA w Lublinie 9 grudnia 2018 r

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy przyłączyli się do akcji.

• 6 grudnia - Mikołajki

MIKOŁAJKI ? ? ?

JUŻ WE CZWARTEK!!!

ZACZARUJMY TEN DZIEŃ MIKOŁAJOWYMI CZAPKAMI.

PRZEBRANY? - NIE PYTANY!!!

HO! HO! HO!

• Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie