W naszej szkole

liczba odwiedzin: 5556738

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Agnieszka Bardzel BarAg Wychowawca: 7b
 
 
Anna Bednarczyk BA Wychowawca: 8b
 
 
Anna Buda BA
katrin236@o2.pl
 
 
Malogarzta Ceglarz-Cholody CM
 
 
Małgorzata Ceglarz-Chołody C-CM
dingozaur@wp.pl
 
 
Katarzyna Chmielewska CK
kosiorkatarzyna@wp.pl
 
 
Andrzej Chmielewski CA Wychowawca: 4b
prezes10@wp.pl
 
 
Paulina Czerniec CzP
 
 
Agnieszka Dmitruk AD
achalas@wp.pl
 
 
Jolanta Duda DJ
joladuda6@o2.pl
 
 
Karolina Gajowiak GK
karolina.gajowiak1@wp.pl
 
 
Edyta zast. za Anna Buda Gospodarek GE zast. BuA
 
 
Jolanta Grykałowska GJ
 
 
Leszek Iwaniak IL
 
 
Grykałowska zast. Buda Anna Jolanta JG zast. BuA
 
 
Katarzyna Kalicka KK
katarzyna243@op.pl
 
 
Edyta Kania KaE
 
 
Katarzyna Kedzierska KeKatarzyna Wychowawca: 7a
 
 
Katarzyna Kędzierska KK
kradkowska@interia.pl
 
 
Zofia Kotwicka KZ
z-kotwicka@wp.pl
 
 
Monika Kowalska-Ternes K-TM
monika.ternes@gmail.com
 
 
Elżbieta Kwiatkowska KE
elakwiat@onet.eu
 
 
Jadwiga Kwiatkowska KJ
ajkwiatkowska@interia.eu
 
 
Monika Loszak LMonika
 
 
Elzbieta Lukasik LElzbieta Wychowawca: 2
 
 
Monika Łoszak ŁM
 
 
Elżbieta Łukasik ŁE
elzbieta_lukasik@wp.pl
 
 
Jolanta Madej Wychowawca: 6
jola-twardowska@wp.pl
 
 
Renata Malachowska MRenata
 
 
Renata Małachowska RM
renatamalachowska74@gmail.com
 
 
Elzbieta Miroslaw MElzbieta
 
 
Elżbieta Mirosław ME
gina_et@vp.pl
 
 
Ewelina Nowaczek NE
ewelinabednarczyk@o2.pl
 
 
Piotr Nowakowski NP
slanow.wf@gmail.com
 
 
Paulina Pańko PP
 
 
Lidia Pietrak PL Wychowawca: 8a
lpietrak@interia.eu
 
 
Anna Plewik PA
 
 
Magdalena Pyda PM
 
 
Magdalena Szabat SM
krabik2@wp.pl
 
 
Ewa Szklarska SE
 
 
Monika Ternes TMonika
 
 
Adam Tomicki
wojatom@poczta.fm
 
 
Agnieszka Ufnowska UA Wychowawca: 3
aufnowska@interia.eu
 
 
Marzena Walczak WA
marzenawalczak08@gmail.com
 
 
Katarzyna Wartacz WK
katarzyna_wartacz@wp.pl
 
 
Bozena Wielowinska WBozena
 
 
Bożena Wielowińska BW
bozenawielo@vp.pl
 
 
Kamila Wójtowicz WK
kamilawojtowicz74@tlen.pl

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
    Wojciechów 8
  • 81 517-72-40

Galeria zdjęć